More Website Templates @ TemplateMonster.com - September08, 2014!

O nás

Hlavní činností společnosti je vývoj elektronických zařízení pro oblast bezpečnosti a zabezpečení majetku.


Klíčovým produktem jsou seismické detektory, určené pro zabezpečení či monitorování venkovního prostředí. Slouží především k perimetrické ochraně rozsáhlých území, či jako doplňující detektor pro zkvalitnění stávajícího zabezpečení. Seismické detektory maji formu zemního vrutu, který se zavrtá do půdy a vyhodnocuje podezřelé seismické vibrace v širokém okolí.


Náším dalším produktem je multifunkční smart kabel. Jedná se o odolný kabel, do kterého mohou být integrovány další detektory, senzory, řídící prvky. Unikátnost spočívá v tom, že kabel může být zároveň nosičem elektrického proudu, infrastruktury, senzorem apod.


Aktuálně jsou k dispozici 3 varianty - kabel pro ochranu ohraničeného perimetru, kabel pro monitorování teploty a její změny, a kabel pro diagnostiku chodu zařízení pomocí vyhodnocení vibrací na nízkych i vysokých frekvencích. Do kabelu lze integrovat taktéž velké množství nano-senzorů.


Společnost se kromě výše zmíněného také věnuje zakázkovým vývojem elektronických zařízení určených především do oblasti měření a vyčitání dat, a jejich zpracování a zobrazení v terénu.